Czekamy na Twój film
Kampania społeczna EXTRAsprawni
Uwaga EXTRAsprawni! Dołączcie do naszych mistrzów!
Pokażcie Wasze supermoce całej Polsce!
Wasze wsparcie jest dla nas najważniejsze,
dlatego odważcie się – czekamy na Wasze materiały!

Czym jest EXTRAsprawność?
To wyjątkowa umiejętność, którą zdobyłeś dzięki swojej pasji i ciężkiej pracy. To coś, co sprawia Ci radość, dodaje skrzydeł i niesie wysoko ponad ziemią. A na dadatek zadziwia innych.
Na jakie filmy czekamy?
 • Poszukujemy filmów, które pokazują Waszą EXTRAsprawność. To może być cokolwiek! Żonglowanie, granie na perkusji, pieczenie tortów, liczba pi wypowiadana z pamięci, czyli wszystko, co sprawia Wam radość i zadziwia innych! Nieważne, czy jesteś pełnosprawny czy nie.
 • Film nie może być dłuższy niż 30 sekund (akceptujemy jedynie formaty mp4, mov i wmv o maksymalnym rozmiarze pliku 120 mb).
 • Nie musisz montować filmu ani dodawać efektów (aczkolwiek możesz to zrobić). Ważne, żeby inni zobaczyli Twoją EXTRAsprawność.
 • Film możesz nagrać przy pomocy telefonu, kamery w komputerze, aparatu lub innych urządzeń. Jeśli nagrywasz przy pomocy telefonu ustaw go poziomo (a nie pionowo). Zadbaj też, aby kamera się nie trzęsła i nie wykonuj nią niepotrzebnych ruchów.
 • Jeśli chcesz zmontować swój film (np. skrócić ujęcie, ułożyć je w kolejności, wyciąć nudny fragment, itp.) możesz skorzystać z wielu darmowych narzędzi. Poszukaj w Internecie!
 • Film może zawierać dźwięk (np. Twoją wypowiedź, odgłosy związane z twoją umiejętnością) ale nie powinien zawierać muzyki (bo jest duża szansa, że nie masz do niej praw). No chyba, że Twoją EXTRAsprawnością jest śpiew lub gra na instrumencie. Zadbaj też, aby filmu nie zagłuszyły przypadkowe dźwięki (np. szum samochodów zza okna – wystarczy zamknąć okno).
 • Jeśli nie udało Ci się zrobić zadowalającego ujęcia za pierwszym razem, spróbuj jeszcze raz i wykorzystaj w filmie to najlepsze.
 • Jeśli nie jesteś w stanie sam/a nagrać filmu, poproś o pomoc przyjaciół lub rodzinę. Ty skup się na swojej roli, a oni niech cię sfilmują.
 • Pamiętaj, że chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę!
 • Koniecznie zaznacz okienka zgody (jeśli tego nie zrobisz nie będziemy mogli pokazać Twojego filmu).
 • Opublikujemy wybrane prace w zależności od jakości materiału.
Wyślij film
DANE KONTAKTOWEEXTRASPRAWNOŚĆ


DANE OPIEKUNADOŁĄCZ PLIK
Tu przeciągnij plik z filmem
lub
Wskaż plik
OŚWIADCZENIAOCHRONA DANYCH
Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję,
iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym z siedzibą przy ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod nr tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected]. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected]
Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i promocyjnych, a także w celach kontaktowych oraz statystycznych administratora danych. W razie wyrażenia przez Panią/Pana odrębnej zgody dane
w zakresie imienia, nazwiska, wizerunku będą udostępnione sponsorom Fundacji Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym w ich celach promocyjnych i reklamowych. Przysługuje Pani/Panu prawodo wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danychoraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego.
DODATKOWE
Fundacja zastrzega sobie prawo do publikacji jedynie wybranych materiałów, bez konieczności podawania przyczyny. Materiały niezgodne z Regulaminem nie będą brane pod uwagę.
Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję,
iż administratorem danych osobowych jest Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym
z siedzibą przy ul. ul. Michała Kajki 80/82 lok 1, 04-620 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod tel. 22 266 82 36 lub email: [email protected] Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest za pomocą email: [email protected] Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych i promocyjnych, a także w celach kontaktowych oraz statystycznych administratora danych.W razie wyrażenia przez Panią/Pana odrębnej zgody dane w zakresie imienia, nazwiska, wizerunku będą udostępnione sponsorom Fundacji Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym w celach promocyjnych
i reklamowych. Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w każdym momencie. Wycofanie zgody
nie ma skutku dla przetwarzania wykonanego przed cofnięciem zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje również Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.
Może Pani/Pan cofnąć zgodę w każdym czasie. Przysługuje Pani/Panu także skarga do organu nadzorczego.